BATERIJSKA LEBDEĆA ROTACIONA KOSILICA STIGA AERO 132e Kit
315,00 €
STIGA AERO 132e Kit, lebdeća rotaciona kosilica, baterijska, širina kućišta 32 cm, za održavanje manjih travnjaka do 100 m².
Zaplitanje u kabele, uključivanje i isključivanje produžnih kabela ili vučenje teških kosilica po strmim padinama sada je prošlost. STIGA Aero je prva akumulatorska lebdeća kosilica. To znači da s jednim punjenjem možete kositi travnjake do 100 m² – brzo, jednostavno i bezbolno. To je zahvaljujući dizajnu i snažnom motoru od 750 W. STIGA patentirana rezno kosište “zarobljava” zrak i otežava mu izlazak, što povećava pritisak zraka i stoga poboljšava kapacitet dizanja cijele kosilice. Poseban dizajn oštrice, plosnat, ali sa zakošenim vrhovima, doslovno reže travu, bez ometanja zračnog jastuka ispod palube. Oštrica i ploča zajedno optimiziraju energetsku učinkovitost i učinak rezanja za izvrsne rezultate.
Napajanje dolazi iz dvije STIGA ePower 20V baterije, koje se drže u pretincu za baterije na upravljaču za lak pristup i poboljšanu ravnotežu težine. Kada ne koristite STIGA Aero, možete zamijeniti baterije sa svojim drugim vrtnim alatima STIGA serije 1 – tako da vi i obitelj možete nastaviti s drugim poslovima.
Mala, lagana, ali nevjerojatno snažna, kosilica je dizajnirana za vrhunsku praktičnost. On-off kontrola upravljača znači da nema petljanja s visinama rezanja ili brzinama oštrice. A kada završite, samo ga objesite o čavao na zidu ili ga jednostavno preklopite u kut.
Napomena: Baterija i punjač uključeni u cijenu.
| Model | STIGA Aero 132e Kit |
| Br. Artikla | 298302068/ST1 |
| Razina namjene | Essential |
| Serija | Series 1 |
| Tehničke karakteristike | |
| Vrsta motora | Baterijski pogonjen |
| Kapacitet baterije | 4 Ah |
| Vrsta baterije | Lithium-ion |
| Baterijski kit | Uključen |
| Napon rada | 20V |
| Nominalna energija lithium-ion baterije | 144 Wh |
| Broj baterija | 2 |
| Rezni sustav | |
| Sistem kućišta | Malčiranje |
| Materijal reznog kućišta | Polipropilen |
| Širina kućišta | 32 cm |
| Način podešavanje visine košnje | – |
| Broj pozicija visine košnje | – |
| Raspon visine košnje | – |
| Površina za košnju | 100 m² |
| Sustav pogona | Gurajući |
| Oprema | |
| Tip rukohvata | Ergonomski s dvostrukim ručnim prekidačem i bravicama + mekani rukohvat |
| Prednji rukohvat | Ne |
| Preklopni rukohvat | Da |
| Kotači (prednji/stražnji) | – |
| Vibracije i razina buke | |
| Vibracije na rukama (m/s²) | 0,47 |
| Izmjerena razina buke dB(A) | 92,43 |
| Zajamčena razina buke (LwA) – dB(A) | 93 |
| Dimenzije | |
| Težina proizvoda | 7 kg |
| Dimenzije proizvoda (d x š x v) | 1058 mm x 420 mm x 1038 mm |
Jamstvo: pravne osobe – 1 godina, fizičke osobe – 3 godine (2+1)


