MOTORNA ROTACIONA KOSILICA STIGA COLLECTOR 43
365,00 €
STIGA COLLECTOR 43, rotaciona kosilica, motorna, bez pogona, širina kućišta 43 cm, STIGA ST 120 OHV motor, sakupljanje i stražnje izbacivanje, za košnju srednjih površina do 900 m²
Uklanja s travnjaka pokošenu travu ili lišće.
Veliki stražnji kotači čine košnju ugodnijom na neravnim površinama. Zbog duplih kugličnih ležajeva u kotačima, ova kosilica je vrlo lagana za guranje. Čelično kućište dodatno je plastificirano što pridonost dugovječnosti uređaja. Za košnju srednje velikih površina do 900 m².
| Model | STIGA Collector 43 |
| Br. Artikla | 2L0431048/ST1 |
| Tehničke specifikacije | |
| Proizvođač motora | STIGA |
| Serija motora | ST 120 OHV Autochoke |
| Radna zapremina | 123 cm³ |
| Neto snaga motora | 1,9 kW kod 2900 o/min |
| Zapremina spremnika | 0,75 lit. |
| Pogon kosilice | |
| Sistem pogona | Bez pogona |
| Pogonska osovina | |
| Ostale karakteristike | |
| Tip rukohvata | Ergonomski podesivi, preklopni |
| Kućište kosilice | |
| Materijal kućišta | Čelik |
| Sistem kućišta | Sakupljanje – stražnje izbacivanje |
| Širina kućišta | 43 cm |
| Podešavanje visine košnje | 6 poz. 22-65 mm |
| Način podešavanja | Centralno |
| Kotači | 200/200 mm s mekom gumenom oblogom |
| Ležajevi kotača prednji/zadnji | Dvostruki kuglični / dvostruki kuglični |
| Sakupljač | |
| Materijal | Plastika |
| Zapremnina | 60,00 L |
Dupli kuglični ležajevi u kotačima
Upravljanje kosilicom čine ugodnim i uglađenim i pridonose dužem radnom vijeku samog uređaja.
Ergonomski rukohvat
Specijalno dizajniran kako bi smanjio vibracije na rukama operatera prilikom korištenja i učinio rad ugodnijim.
Sklopive ručke
Upravljački rukohvat je dizajniran kako bi se mogao jednostavno sklopiti radi uštede prostora prilikom skladištenja i jednostavnijeg transporta.
Kotači velikog promjera
Prednji i stražnji kotači promjera 200 mm daju odličan balans stroju i omogućuju vrhunsku trakciju na neravnim i grubim terenima.
Jamstvo: pravne osobe – 1 godina, fizičke osobe – 3 godine (2+1)





