MOTORNA ROTACIONA KOSILICA STIGA COMBI 48 SQ
450,00 €
STIGA COMBI 48 SQ, rotaciona kosilica, motorna, samohodna, stražnji pogon, širina kućišta 48 cm, STIGA ST 55 OHV motor, 160 cm³, 4 u 1 sistem košnje, sakupljanje, malčiranje, stražnje izbacivanje, bočno izbacivanje, za košnju površina do 1600 m²
STIGA Combi model odličnih radnih karakteristika. Jednostavno i lako kosi i s travnjaka uklanja pokošenu travu i lišće, prihranjuje i uljepšava travnjak Multiclip (malčiranje) sistemom ili ako je trava viša, jednostavno je izbacuje bočno ili iza sebe. Veliki kotači čine košnju ugodnijom na neravnim terenima. Prostrani hibridni sakupljač trave s indikatorom napunjenosti svojim tekstilnim dijelom optimizira protok zraka, čime se postiže bolje punjenje, a ergonomska ručka sakupljača omogućuje jednostavno pražnjenje. Za košnju srednje velikih površina do 1600 m²
| Model | STIGA Combi 48 SQ |
| Br. Artikla | 2L0486848/ST1 |
| Razina namjene | |
| Tehničke karakteristike | |
| Vrsta motora | benzinski |
| Snaga | 2,20 kW |
| Model motora | ST 140 OHV |
| Zapremina | 139 cm³ |
| Brzina vrtnje motora | 2900 o/min |
| Pokretanje | ručni starter |
| Zapremina spremnika goriva | 0,75 l |
| Rezni sustav | |
| Sistem kućišta | 4-u-1 (sakupljanje, malčiranje te stražnje i bočno izbacivanje) |
| Materijal reznog kućišta | čelik |
| Širina kućišta | 46 cm |
| Način podešavanje visine košnje | središnje |
| Broj pozicija visine košnje | 6 pozicija |
| Raspon visine košnje | 22-80 mm |
| Površina za košnju | 1600 m² |
| Sustav pogona | Stražnji pogon |
| Oprema | |
| Zapremina sakupljača | 60 l |
| Materijal sakupljača | Hybrid (plastika + tekstil) |
| Tip rukohvata | Ergonomski podesiv s mekom oblogom |
| Prednji rukohvat | Da |
| Preklopni rukohvat | Da |
| Kotači (prednji/stražnji) | 200/280 mm profilirani kotači na kugličnim ležajevima s mekim gaznim slojem |
| Vibracije i razina buke | |
| Vibracije na rukama (m/s²) | 7,22 |
| Izmjerena razina buke dB(A) | 96 |
| Zajamčena razina buke (LwA) – dB(A) | 96 |
| Dimenzije | |
| Težina proizvoda | 30 kg |
| Dimenzije proizvoda (d x š x v) | 855 mm x 560 mm x 490 mm |
Centralno podešavanje visine košnje
Vrlo jednostavno i brzo podešavanje visine košnje pomoću jedne poluge.
Dupli kuglični ležajevi u kotačima
Upravljanje kosilicom čine ugodnim i uglađenim, te pridonose dužem radnom vijeku samog uređaja.
Jamstvo: pravne osobe – 1 godina, fizičke osobe – 3 godine (2+1)

