MOTORNA ROTACIONA KOSILICA STIGA COMBI 53 SQ
525,00 €
STIGA COMBI 53 SQ, rotaciona kosilica, motorna, samohodna, stražnji pogon, širina kućišta 51 cm, STIGA ST 170 OHV motor, 166 cm³, 4 u 1 sistem košnje, sakupljanje, malčiranje, stražnje izbacivanje, bočno izbacivanje, za košnju površina do 1800 m².
Samohodna kosilica STIGA Combi 53 SQ odličnih radnih karakteristika ima zahvat noža od 51 cm i hibridni sakupljač trave zapremine 60 litara s indikatorom napunjenosti. Košara svojim tekstilnim dijelom optimizira protok zraka, čime se postiže bolje punjenje. Čelično, pocinčano i plastificirano kućište udomljuje pouzdan STIGA motor obujma 166 cm³ i neto snage 2,60 kW pri 2900 okr/min. Moguć je odabir između 4 različite funkcije košnje: stražnje izbacivanje, bočno izbacivanje, sakupljanje ili malčiranje, koje fino usitnjava pokošenu travu i rasprostire je po travnjaku kao prirodno gnojivo. Visina reza lako se podešava centralnom polugom u 6 položaja između 22 i 80 mm. Veliki stražnji kotači olakšavaju manevriranje na neravnom terenu. Bočni usmjerivač i umetak za malčiranje uključeni su u opremu. Za košnju srednje velikih površina do 1800 m².
| Model | STIGA Combi 53 SQ |
| Br. Artikla | 2L0536848/ST1 |
| Tehničke karakteristike | |
| Proizvođač motora | STIGA |
| Serija motora | ST 170 OHV |
| Radna zapremina | 166 cm³ |
| Neto snaga motora | 2,6 kW pri 2900 o/min |
| Zapremina spreminka | 1,00 lit. |
| Pogon kosilice | |
| Sistem pogona | Samohodna s jednom brzinom |
| Pogonska osovina | Zadnja |
| Ostale karakteristike | |
| Tip rukohvata | Ergonomski, mekana obloga, podesiv, preklopiv |
| Težina kosilice | 33,00 kg |
| Kućište kosilice | |
| Materijal kućišta | Čelik – plastificirano |
| Sistem kućišta | 4-u-1 (sakupljanje, malčiranje te stražnje i bočno izbacivanje) |
| Širina kućišta | 51 cm |
| Podešavanje visine košnje | 6 pozicija 22-80 mm |
| Način podešavanja | Centralno u jednoj točci |
| Kotači | 200/280 mm s mekom gumenom oblogom |
| Ležajevi kotača prednji/zadnji | dvostruki kuglični / dvostruki kuglični |
| Sakupljač | |
| Materijal sakupljača | Hybrid (plastika + tekstil), s indikatorom |
| Zapremina | 60 lit. |
| Vibracije i razina buke | |
| Razina buke (LWA) | 97,1 dB(A) |
| Vrijednost vibracija (na rukama) | 5,9 m/s² |
Jamstvo: pravne osobe – 1 godina, fizičke osobe – 3 godine (2+1)



