MOTORNA ROTACIONA KOSILICA STIGA MP1 554 WSQ
570,00 €
STIGA MP1 554 WSQ, rotaciona kosilica, motorna, samohodna, stražnji pogon, širina kućišta 55 cm, STIGA ST 170 OHV motor, 166 cm³, 4 u 1 sistem košnje, sakupljanje, malčiranje, stražnje izbacivanje, bočno izbacivanje, za košnju površina do 2000 m²
STIGA MP1 554 WSQ modela, modernog dizajna i odličnih radnih karakteristika. Jednostavno i lako kosi i s travnjaka uklanja pokošenu travu i lišće, prihranjuje i uljepšava travnjak Multiclip (malčiranje) sistemom ili ako je trava viša, jednostavno je izbacuje bočno ili iza sebe.
Iznimno veliki pogonski kotači čine košnju ugodnijom na neravnim terenima.
Prostrani hibridni sakupljač trave s indikatorom napunjenosti svojim tekstilnim dijelom optimizira protok zraka, čime se postiže bolje punjenje, a ergonomska ručka sakupljača omogućuje jednostavno pražnjenje. Održavanje čistoće kosilice vrlo je jednostavno pomoću ugrađenog priključka na koji se lako spaja vrtno crijevo za vodu. Za košnju velikih površina do 2000 m²
| Model | STIGA MP1 554 WSQ |
| Br. Artikla | 294556844/SPE |
| Razina namjene | Experience |
| Tehničke karakteristike | |
| Vrsta motora | benzinski |
| Snaga | 2,6 kW |
| Model motora | ST 170 OHV Autochoke |
| Zapremina | 166 cm³ |
| Brzina vrtnje motora | 2900 o/min |
| Pokretanje | ručni starter |
| Zapremina spremnika goriva | 1,00 l |
| Rezni sustav | |
| Sistem kućišta | 4-u-1 (sakupljanje, malčiranje te stražnje i bočno izbacivanje) |
| Materijal reznog kućišta | čelik |
| Širina kućišta | 53 cm |
| Način podešavanje visine košnje | središnje |
| Broj pozicija visine košnje | 5 pozicije |
| Raspon visine košnje | 25-80 mm |
| Površina za košnju | 2000 m² |
| Sustav pogona | Stražnji pogon |
| Oprema | |
| Zapremina sakupljača | 70 l |
| Materijal sakupljača | Hybrid (plastika + tekstil) |
| Tip rukohvata | Ergonomski podesiv s mekom oblogom |
| Prednji rukohvat | Da |
| Preklopni rukohvat | Da |
| Kotači (prednji/stražnji) | 200/280 mm profilirani kotači na kugličnim ležajevima s mekim gaznim slojem |
| Vibracije i razina buke | |
| Vibracije na rukama (m/s²) | 7,5 |
| Izmjerena razina buke dB(A) | 98 |
| Zajamčena razina buke (LwA) – dB(A) | 98 |
| Dimenzije | |
| Težina proizvoda | 36 kg |
| Dimenzije proizvoda (d x š x v) | 1620 mm x 730 mm x 1260 mm |
Jamstvo: pravne osobe – 1 godina, fizičke osobe – 3 godine (2+1)

