MOTORNA ROTACIONA KOSILICA STIGA MULTICLIP 750 S
730,00 €
STIGA MULTICLIP PLUS 750 S, rotaciona kosilica, motorna, samohodna, prednji pogon, Fulcrum ručka, STIGA ST 170 OHV motor, širina kućišta 50 cm, pocinčano kućište, malčiranje trave, za košnju površina do 1700 m²
Štedi vrijeme i novac. Kosi, ali i njeguje travnjak “Multiclip” sistemom malčiranja. Čelično pocinčano kućište zaštićeno je od korozije, čime mu je produljen vijek trajanja.
Jedinstven STIGA Fulcrum koncept ručke – lako se sastavlja i sklapa, lako se rukuje i manevrira i konačno, lako se sprema. Podesiva visina, kut i nagib – jedna ručka koja odgovara baš svakom korisniku.
Prednji pogon omogućuje jednostavnije mijenjanje smjera prilikom košnje. Za održavanje površina do 1700 m².
| Model | STIGA Multiclip 750S |
| Br. Artikla | 291502048/ST2 |
| Razina namjene | Experience |
| Tehničke karakteristike | |
| Vrsta motora | benzinski |
| Snaga | 2,6 kW |
| Model motora | ST 170 OHV Autochoke |
| Zapremina | 166 cm³ |
| Brzina vrtnje motora | 2900 o/min |
| Pokretanje | ručni starter |
| Zapremina spremnika goriva | 1,00 l |
| Rezni sustav | |
| Sistem kućišta | Malčiranje |
| Materijal reznog kućišta | Pocinčani čelik |
| Širina kućišta | 50 cm |
| Način podešavanje visine košnje | središnje |
| Broj pozicija visine košnje | 5 pozicija |
| Raspon visine košnje | 31-75 mm |
| Površina za košnju | 1700 m² |
| Sustav pogona | Prednji pogon |
| Oprema | |
| Zapremina sakupljača | |
| Tip rukohvata | Fulcrum s mekom oblogom – bočno podesiv |
| Prednji rukohvat | Da |
| Preklopni rukohvat | Da |
| Kotači (prednji/stražnji) | 210/210 mm profilirani kotači na kugličnim ležajevima s mekim gaznim slojem |
| Vibracije i razina buke | |
| Vibracije na rukama (m/s²) | |
| Izmjerena razina buke dB(A) | |
| Zajamčena razina buke (LwA) – dB(A) | |
| Dimenzije | |
| Težina proizvoda | 34 kg |
| Dimenzije proizvoda (d x š x v) | |
Jamstvo: pravne osobe – 1 godina, fizičke osobe – 3 godine (2+1)








