MOTORNA ROTACIONA KOSILICA STIGA TWINCLIP 950 V
980,00 €
STIGA Twinclip 950 V, rotaciona kosilica, motorna, samohodna, motor, stražnji pogon, variomat, STIGA ST 200 OHV 196 cm³, variomat, širina kućišta 50 cm, pocinčano – plastificirano kućište, 4 u 1, sakupljanje, poboljšani sistem malčiranja, stražnje i bočno izbacivanje, za košnju površina do 2000 m².
Robusna samohodna kosilica modernog dizajna s pocinčanim i plastificiranim reznim kućištem koje osigurava dugi radni vijek, bez korozije ili ljuštenja boje. Kosi i s travnjaka uklanja pokošenu travu i lišće, prihranjuje i uljepšava travnjak Multiclip (malčiranje) sistemom košnje ili ako je trava viša, jednostavno je izbacuje bočno ili iza sebe. Ekskluzivni “ciklonalni” sistem košnje pruža kvalitetniji otkos, finije malčiranje, a ujedno i maksimalno izbacivanje pokošene trave. Snažan i pouzdan Stiga pogonski motor smješten je na mekanom izolatoru koji upija sve njegove vibracije. PROFESIONALNI aluminijski pogonski sklop s variomatom omogućuje dugotrajan i bezbrižan pogon kosilice.
Veliki sakupljač trave svojim tekstilnim dijelom optimizira protok zraka, čime se postiže bolje punjenje. Brzo i praktično priključivanje ili skidanje sakupljača s kućišta kosilice zahvaljujući Plug-in-BOX sistemu. Materijali korišteni kod izrade, čine ovu kosilicu izrazito čvrstom i robusnom. Održavanje čistoće kosilice vrlo je jednostavno pomoću ugrađenog priključka na koji se lako spaja vrtno crijevo za vodu ili mogućnosti postavljanja u servisni položaj radi detaljnijeg čišćenja ili servisiranja. Za košnju površina do 2000 m².
| Model | STIGA Twinclip 950 V |
| Br. Artikla | 294513048/ST1 |
| Razina namjene | Expert |
| Tehničke karakteristike | |
| Vrsta motora | benzinski |
| Snaga | 3,2 kW |
| Model motora | Stiga ST200 OHV Autochoke |
| Zapremina | 196 cm³ |
| Brzina vrtnje motora | 2900 o/min |
| Pokretanje | ručni starter |
| Zapremina spremnika goriva | 1,00 l |
| Rezni sustav | |
| Sistem kućišta | 4-u-1 (sakupljanje, malčiranje te stražnje i bočno izbacivanje) |
| Materijal reznog kućišta | Pocinčani čelik |
| Širina kućišta | 50 cm |
| Način podešavanje visine košnje | središnje |
| Broj pozicija visine košnje | 7 pozicija |
| Raspon visine košnje | 25-77 mm |
| Površina za košnju | 2000 m² |
| Sustav pogona | Stražnji pogon s variomatom |
| Oprema | |
| Zapremina sakupljača | 70 l |
| Materijal sakupljača | Tekstil (plug-in) s indikatorom |
| Tip rukohvata | Ergonomski 25mm podesiv gumbom, s mekom oblogom |
| Prednji rukohvat | Da |
| Preklopni rukohvat | Da |
| Kotači (prednji/stražnji) | 210/240 mm profilirani kotači na kugličnim ležajevima s mekim gaznim slojem |
| Vibracije i razina buke | |
| Vibracije na rukama (m/s²) | |
| Izmjerena razina buke dB(A) | |
| Zajamčena razina buke (LwA) – dB(A) | |
| Dimenzije | |
| Težina proizvoda | 43 kg |
Jamstvo: pravne osobe – 1 godina, fizičke osobe – 3 godine (2+1)






