BATERIJSKE ŠKARE ZA GRANE STIGA SC 100e Kit – 20V
195,00 €
STIGA SC 100e Kit, škare za grane, baterijske, 20 V, 2.0 Ah, 500 W
Vrtlarski alat za rezanje granja, cvijeća i živica. STIGA SC 100e savršeno je rješenje za rezanje grana promjera do 3 cm na jednostavan i siguran način. Ergonomski konstruirane, STIGA škare za rezidbu imaju okidač dizajniran za rad s dva prsta i sustav jednostavnog zaključavanja, obavljajući automatski rez. Softversko zaključavanje u stanju pripravnosti osigurava maksimalnu sigurnost vama i drugima u vrtu. Rad bez zamora zahvaljujući izvrsnoj ravnoteži i niskoj težini. SC 100e možete digitalno prilagoditi na tri postavke otvaranja oštrice za različite promjere grana – 15, 25 i 30 mm. Opremljen STIGA ePower 20V 2Ah baterijom (također kompatibilan s 4Ah) osigurava pravilno vrijeme rada i pametno upravljanje energijom, prilagođavajući potražnju za energijom da isporuči točno ono što je potrebno za obaviti posao.
Napomena: Baterija i punjač uključeni su u cijenu alata.
| Model | STIGA SC 100e Kit |
| Br. Artikla | 257022001/ST1 |
| Razina namjene | Essential |
| Tehničke specifikacije | |
| Tip motora | Bez četkica |
| Napon baterije | 20 V |
| Preporučeni kapacitet baterije | 2 Ah (baterija i punjač uključeni) |
| Vrijeme rada (+/- 20%) | 90 min – 2000 rezova (maks.) |
| Vrijeme punjenja | 70 min. |
| Broj baterija | 1 |
| Rezni sustav | |
| Materijal noževa | Čelik |
| Maksimalna debljina reza | 30 mm |
| Podešavanje debljine reza | 3 stupnja |
| Brzina reza | 0,4 s / 30 mm |
| Ostale karakteristike | |
| Zaštita od preopterećenja | Da |
| Težina | 2,30 kg (s 2.0 Ah baterijom) |
| težina cijelog paketa | 3,20 kg |
| Vibracije i buka | |
| Zajamčena razina buke | 75 dB(A) |
| Vrijednost vibracija | <2,5 m/s² |
Tihe i snažne
Snažne, brze i tihe SC 100e škare za orezivanje opremljene su motorom bez četkica snage 500 W
Savršeno za grmlje i živice
Savršen alat za njegu živica, cvjetnjaka i grmlja. Lako reže i podrezuje grane promjera do 3 cm
Uredan rez = zdrava biljka
Visokokvalitetne oštrice od karbonskog čelika – tip SK85 – omogućuju uredan rez, zdrav za svaku biljku koju trebate rezati
Ergonomske i sigurne
Okidač sa sustavom jednostavnog zaključavanja i programsko zaključavanje u stanju pripravnosti. Sigurnost na najvišoj razini za svakog vrtlara
Prilagodljive postavke rezanja
Možete birati između tri moguće debljine reza: 15 mm, 25 mm i 30 mm, kako biste alat prilagodili poslu koji treba obaviti
Jamstvo: pravne osobe – 1 godina, fizičke osobe – 3 godine (2+1)




