BATERIJSKE ŠKARE ZA TRAVU I ŽIVICU STIGA SGM 102 AE
175,00 €
STIGA SGM 102 AE, škare za šišanje trave baterijske, škare za šišanje živice baterijske, Lithium-ion, 10,8 V, 2,5 Ah, 11 cm nož za travu, 18 cm nož za živicu, za fino šišanje trave i živice
Idealan alat za fino uređivanje živica ili travnjaka. Li-ion tehnologija baterije omogućuje duže vrijeme rada i punjenje u bilo koje vrijeme bez gubitka kapaciteta.
| Model | STIGA SGN 102 AE |
| Br. Artikla | 253910241/ST1 |
| Tehničke specifikacije | |
| Baterija | Lithium-ion |
| Napon baterije | 10,8 V |
| Kapacitet baterije | 2,5 Ah |
| Vrijeme rada | 110 min. (+/- 20%) |
| Punjenje baterije | 4 sata |
| Rezni dio | |
| Širina noža za travu | 11 cm |
| Dužina noža za živicu | 18 cm |
| Ostale karakteristike | |
| Težina | 660 g |
| Specifičnost | |
| Baterija i punjač | Uključeni |
| Nož za šišanje živice | Uključen |
| Teleskopski držač s kotačima | Opcija |
Jamstvo: pravne osobe – 1 godina, fizičke osobe – 3 godine (2+1)

