BATERIJSKE ŠKARE ZA TRAVU I ŽIVICU STIGA SGM 72 AE
129,00 €
STIGA SGM 72 AE, škare za šišanje trave baterijske, škare za šišanje živice baterijske, Lithium-ion, 7,2 V, 2,5 Ah, 11 cm nož za travu, 18 cm nož za živicu, za fino šišanje trave i živice
Idealan alat za fino uređivanje živica ili travnjaka. Li-ion tehnologija baterije omogućuje duže vrijeme rada i punjenje u bilo koje vrijeme bez gubitka kapaciteta.
| Model | STIGA SGM 72 AE |
| Br. Artikla | 253907231/ST1 |
| Razina namjene | Essential |
| Tehničke specifikacije | |
| Vrsta motora | Baterijski pogonjen |
| Kapacitet baterije | 2,5 Ah |
| Vrsta baterije | Lithium-ion |
| Baterijski kit | Uključen |
| Napon rada | 7,2V |
| Nominalna energija lithium-ion baterije | 18 Wh |
| Vrijeme rada (+ / – 20%) | 75 min / 110 min |
| Rezni dio | |
| Rukohvat | Fiksni |
| Teleskopski držač s kotačima | Opcija |
| Širina noža za travu | 8 cm |
| Dužina noža za živicu | 18 cm |
| Vibracije i razina buke | |
| Vibracije na rukama (m/s²) | <2,5 |
| Izmjerena razina buke dB(A) | 83,4 |
| Zajamčena razina buke (LwA) – dB(A) | 86 |
| Dimenzije | |
| Težina proizvoda | 0,75 kg |
| Dimenzije proizvoda (d x š x v) | 370 mm x 145 mm x 145 mm |
Jamstvo: pravne osobe – 1 godina, fizičke osobe – 3 godine (2+1)

