BATERIJSKE ŠKARE ZA ŽIVICU I PILA STIGA MT 100e Kit – 24V
250,00 €
STIGA MT 100e Kit – 24V baterijski višenamjenski alat, kresač visokih grana: lančana pila (20 cm) i škare za živicu (45 cm)
Dva lagana, praktična i snažna vrtna alata u jednom uređaju. Višenamjenski stroj pogonjen baterijom, omogućuje vam obrezivanje grana lančanom pilom duljine reza od 20 cm ili šišanje živice laserski preciznim noževima. Brza izmjena nastavaka te izostanak žice ili goriva osigurava slobodan i ugodan rad.
Napomena: Baterija i punjač uključeni su u cijenu alata.
| Model | STIGA MT 100e Kit |
| Br. Artikla | 271724108/ST2 |
| Razina namjene | Essential |
| Serija | Series 1 |
| Tehničke specifikacije | |
| Snaga – škare za živicu | 0,15 kW |
| Snaga – lančana pila | 0,28 kW |
| Vrsta baterije | Litij-ion baterija |
| Kapacitet baterije | 4 Ah |
| Napon baterije | 20 V |
| Nominalna snaga baterije | 72 Wh |
| Vrijeme rada – škare za živicu (+/- 20%) | 70 min |
| Vrijeme rada – škare za živicu (+/- 20%) | 20 min |
| Broj baterija | 1 |
| Rezni sustav – škare za živicu | |
| Dužina reza | 415 mm |
| Dužina noža | 455 mm |
| Razmak zubaca | 18 mm |
| Rezni sustav – lančana pila | |
| Dužina vodilica | 20 cm |
| Tip lanca | 3/8” .05// (91PJ033X) |
| Brzina lanca | 5 m/s |
| Kapacitet pumpe za ulje | 0,115 lit. |
| Oprema | |
| Tip rukohvata | Okrugli |
| Tip pogonske osovine | Teleskopski |
| Promjer pogonske cijevi | 26 mm |
| Dužina teleskopskog produžetka osovine | 55 cm |
| Vibracije i buka | |
| Zajamčena razina buke | 89 dB(A) |
| Izmjerena razina buke | 87,2 dB(A) |
| Dimenzije | |
| Težina | 4,67 kg |
| Dimenzije (DxŠxV) | 2540 x 90 x 170 mm |
Jamstvo: pravne osobe – 1 godina, fizičke osobe – 3 godine (2+1)

