BATERIJSKE ŠKARE ZA ŽIVICU I PILA STIGA MT 500e – 48V
275,00 €
STIGA MT 500e – 48V baterijski višenamjenski alat, kresač visokih grana: lančana pila (25 cm) i škare za živicu (46 cm)
Zaboravite na penjanje po ljestvama i drveću. Lagani bežični višenamjenski alat MT 500e Kit omogućava vam rezanje i orezivanje živice velikog učinka na baterije – bez buke i isparavanja tipičnog benzinskog multi alata. Pokretan snažnom baterijom od 48V 2Ah, MT 500e Kit i njegova izdržljiva oštrica s dvostrukim djelovanjem od 46 cm i vodilica za rezanje od 25 cm, glatko će rezati vaše vrtne biljke. Kako biste dosegli ta uzvišena stabla i živice, ovaj vrtni višenamjenski alat dolazi s teleskopskim produžetkom od 65 cm, što vam daje maksimalnu dosegnu visinu od 4,30 m s škarama za živicu i 4 m s pilom za rezanje. Lanac visokih performansi na reznoj vodilici također minimizira povratne udarce. Također je udoban, zahvaljujući rotirajućoj ručki u šest položaja za 112°, koja vam omogućuje da se uhvatite u koštac s biljkama iz kutova bez naprezanja. A s mekanom gumenom ručkom i osovinom te kukom za pojas, obavit ćete svoje zadatke bez ozljeđivanja ruku i udova. Za siguran, udoban i precizan rez, MT 500e Kit ima odbojnik ispod vodilice, za oslanjanje na grane dok radite.
Napomena: Baterija i punjač nisu uključeni su u cijenu alata.
| Model | STIGA MT 500e |
| Br. Artikla | 278720008/ST3 |
| Razina namjene | Experience |
| Serija | Series 5 |
| Tehničke specifikacije | |
| Snaga – škare za živicu | 0,35 kW |
| Snaga – lančana pila | 0,35 kW |
| Vrsta baterije | Litij-ion baterija |
| Kapacitet baterije | 2 Ah |
| Napon baterije | 48 V |
| Nominalna snaga baterije | 86,4 Wh |
| Vrijeme rada – škare za živicu (+/- 20%) | 40 min |
| Vrijeme rada – pila za grane (+/- 20%) | 15 min |
| Broj baterija | 1 |
| Rezni sustav – škare za živicu | |
| Dužina reza | 440 mm |
| Dužina noža | 460 mm |
| Razmak zubaca | 28 mm |
| Rezni sustav – lančana pila | |
| Dužina vodilica | 25 cm (10”) |
| Tip lanca | 3/8″ .050″ (91PX040E) |
| Brzina lanca | 5 m/s |
| Kapacitet pumpe za ulje | 0,085 lit. |
| Oprema | |
| Tip rukohvata | Okrugli |
| Tip pogonske osovine | Teleskopski |
| Dužina s teleskopskim produžetkom (max.) | 295 cm |
| Dužina teleskopskog produžetka osovine | 65 cm |
| Vibracije i buka | |
| Zajamčena razina buke | – |
| Izmjerena razina buke | – |
| Dimenzije | |
| Težina – škare za živicu | 6,98 kg |
| Težina – lančana pila | 6,48 kg |
| Dimenzije (DxŠxV) | 2350 x 120 x 130 mm |
Jamstvo: pravne osobe – 1 godina, fizičke osobe – 3 godine (2+1)

