MOTORNE ŠKARE ZA ŽIVICU STIGA HT 525
280,00 €
STIGA HT 525, škare za živicu motorne. STIGA motor, 22,5 cm³, 0,65 kW, 460 mm, prilagodljiva ručka, antivibracijski sustav
HT 525 je najnovije benzinske škare za živicu visokih performansi u STIGA Experience asortimanu. Njezin lagani, ali snažan motor od 1,14 KS pokreće 60 cm dijamantno laserski rezane oštrice s dvostrukim djelovanjem – postižući brzinu rezanja od 3000 r/m. A budući su tako jednostavana za rukovanje, možete biti sigurni da ćete postići dosljedan, točan rez. Sustav protiv vibracija u više točaka također osigurava da se stroj osjeća ugodno – koliko god dugo radili.
HT 525 ima sustav lakog pokretanja i jednostavnu sklopku za uključivanje i isključivanje. Ergonomska ručka s mekim rukohvatom rotira se u tri položaja za ugodnije okomito i horizontalno rezanje. Održavanje je također brzo i jednostavno zahvaljujući pristupu zračnom filteru bez alata. I kad trebate naoštriti svoje oštrice, štitnik se lako rastavlja. Nakon što je posao obavljen, HT 525 odložite još jedan dan.
| Model | STIGA HT 525 |
| Br. Artikla | 252421008/ST2 |
| Razina namjene | Experience |
| Serija | Series 5 |
| Tehničke specifikacije | |
| Proizvođač motora | STIGA |
| Snaga motora | 0,65 kW |
| Radna zapremina | 22,5 cm³ |
| Brzina motora – max. | 10500 o/min |
| Zapremina spremnika | 0,26 lit. |
| Rezni sustav | |
| Dužina reza | 460 mm |
| Dužina noža | 600 mm |
| Tip oštrice | Dvostruka oštrica |
| Razmak zubaca | 35 mm |
| Promjer reza | 27 mm |
| Brzina zuba noža | 3000 r/min |
| Tip rukohvata | Prilagodljiva stražnja ručka |
| Točke prilagodbe rukohvata | 180° – 3 pozicije |
| Vibracije i buka | |
| Vrijednost vibracija – prednji rukohvat (m/s²) | 2,6 |
| Vrijednost vibracija – stražnji rukohvat (m/s²) | 2,8 |
| Zajamčena razina buke | 108 dB(A) |
| Izmjerena razina buke | 105,5 dB(A) |
| Dimenzije | |
| Težina | 5,6 kg |
| Dimenzije (DxŠxV) | 1086 X 244 X 202 mm |
Jamstvo: pravne osobe – 1 godina, fizičke osobe – 3 godine (2+1)


