ELEKTRIČNE ŠKARE ZA ŽIVICU STIGA HT 106c
149,00 €
STIGA HT 106c, škare za živicu električne, 600 W, 550 mm, prilagodljiva ručka
STIGA HT 106c su lagane, jednostavne za korištenje i ergonomske električne škare za živicu. Ove škare za živicu imaju motor od 600 W, laserski obrađenu oštricu dvostrukog djelovanja od 61 cm s razmakom zubaca od 20 mm i može doseći brzinu od 2400 r/m. Ergonomska stražnja ručka može se zakrenuti za 180° i postaviti u 3 različita položaja kako bi se smanjilo opterećenje na ruci i zapešću bez obzira na to režete li vodoravno ili okomito. Niske vibracije i smanjena razina buke povećavaju razinu udobnosti korisnika.
| Model | STIGA HT 106c |
| Br. Artikla | 256060002/ST1 |
| Razina namjene | Essential |
| Serija | Series1 |
| Tehničke specifikacije | |
| Proizvođač motora | STIGA |
| Snaga motora | 0,6 kW |
| Brzina motora – max. | 28000 o/min |
| Rezni sustav | |
| Dužina reza | 550 mm |
| Dužina noža | 600 mm |
| Tip oštrice | Dvostruka oštrica – Laserska obrada |
| Razmak zubaca | 26 mm |
| Promjer reza | 20 mm |
| Brzina zuba noža | 1700 s/min |
| Tip rukohvata | Prilagodljiva stražnja ručka |
| Točke prilagodbe rukohvata | 180° – 5 pozicija |
| Vibracije i buka | |
| Vrijednost vibracija – prednji rukohvat (m/s²) | 2,99 |
| Vrijednost vibracija – stražnji rukohvat (m/s²) | 2,99 |
| Zajamčena razina buke | 98 dB(A) |
| Izmjerena razina buke | 94,9 dB(A) |
| Dimenzije | |
| Težina | 3,25 kg |
| Dimenzije (DxŠxV) | 1038 X 191 X 187 mm |
Dvostrani noževi laserski obrađeni
Laserski obrađeni dvostrani noževi osiguravaju precizan i čist rez za brži posao i bolji rezltat na površini živice.
Rotirajuća ručka
Stiskom gumba, korisnik je u mogučnosti zarotirati stražnji držač i time podesiti svoju reznu poziciju u horizontalnom ili vertikalnom smjeru, stedjeći trud i vrijeme.
Mekani rukohvat
Mekani rukohvat od posebne gume štiti hvatište na ručici dok je uređaj u uporabi. Upijajući dio vibracija prilikom rukovanja, čini udobnije korištenje uređaja.
Jamstvo: pravne osobe – 1 godina, fizičke osobe – 3 godine (2+1)

