BATERIJSKI ČISTAČ STIGA BC 900e B- 48V
490,00 €
STIGA BC 900e B, baterijski čistač šikare, 48 V, bicikl ručka, ravna osovina, poluautomatska glava
BC 900e B trimer pruža performanse 45cc benzinskog čistača šikare – umanjeno za gnjavažu s punjenjem i emisijama štetnih. Dvije 48V 7.5Ah baterije jednim punjenjem pružaju 70 minuta neprekidnog rada. Budući da se baterije nalaze u udobnom, leđnom nosaču, doživljavate optimalnu ravnotežu moći i težine. Od velikih vrtova i farmi do gradskih parkova, gdje god radili, ergonomski dizajn bicikl ručke i kompaktna zaštita olakšava čišćenje visoke trave ili čvrste vegetacije. Električni motor bez četkica od 1Kw pruža zakretni moment velike snage i progresivno smanjenje brzine, zadržavajući razinu buke ispod 96 dbA. Za jednostavnu kontrolu na upravljačkoj ručki, s mekom oblogom, nalaze se četiri integrirana LED diode za nadzor razine baterije. Bump & Work sustav za brzo ispuštanje najlonske niti rezne glave. Kada je posao završen, ručka se preklapa 90° kako bi prijevoz i skladištenje bili jednostavni.
Napomena: Baterije, leđni nosač i punjač nisu uključeni u cijenu alata te se kupuju zasebno.
| Model | STIGA BC 900e B |
| Br. Artikla | 279210008/ST2 |
| Serija | Series 9 |
| Tehničke specifikacije | |
| Snaga motora | 1,0 kW |
| Vrsta baterije | Litij-ion baterija |
| Kapacitet baterije (preporučeno) | 2 x 7,5 Ah |
| Napon baterije | 48 V |
| Nominalna snaga baterije | 324 Wh |
| Vrijeme rada (+/- 20%) | 70 min |
| Broj baterija | 2 |
| Brzina motora – max | 6200 o/min |
| Rezni sustav | |
| Debljina najlonske niti | 2,4 mm |
| Širina košnje | 43 cm |
| Kut košnje | Fiksni |
| Vrsta rezne glave | Tap & Go s dva izlaza |
| Oprema | |
| Tip rukohvata | Bicikl -prilagodljivi |
| Tip pogonske osovine | Kruta – ravna |
| Promjer pogonske cijevi | 25,4 mm |
| Vibracije i buka | |
| Vrijednost vibracija – prednji rukohvat (m/s²) | 1,92 |
| Vrijednost vibracija – stražnji rukohvat (m/s²) | 2,39 |
| Zajamčena razina buke | 95 dB(A) |
| Izmjerena razina buke | 91,3 dB(A) |
| Dimenzije | |
| Neto težina bez baterije | 7,3 kg |
| Dimenzije (DxŠxV) | 1780 X 680 X 560 mm |
Inteligentni motor bez četkica
1kW izlaz za maksimalne performanse rezanja. Smanjena buka, bez para ili održavanja motora.
Brzo ponovno punjenje glave najlonskom niti
Bump & Work sustav poluautomatske glave s dvije izlazne niti za rezanje.
Brzi odaziv na dohvat ruke
Upravljačka pločica STIGA-a prikladno je postavljena za kontrolu brzine rezanja i prikaz stanja baterije.
Jamstvo: pravne osobe – 1 godina, fizičke osobe – 3 godine (2+1)

