BATERIJSKI TRIMER STIGA BC 500e – 48V
220,00 €
STIGA BC 500e, baterijski čistač za travu, 48 V, 4,0 Ah preporučena baterija (nije uključena), okrugla ručka, ravna osovina, poluautomatska glava
BC 500 e baterijski čistač uklanja žilavu vegetaciju ukorijenjenu u vašem vrtu. Pokreće ga motor snage 500W bez četkica u čvrstom aluminijskom kućištu. Ovaj čvrsti električno-baterijski uređaj reže i tvrdokorno lišće. Lagan je, jednostavan za rukovanje, fleksibilan i tih u radu. Uživanje u radu od 30 do 60 minuta s jednim punjenjem. Pokretanje jednim pritiskom tipke na intuitivnoj tipkovnici. Podesiv položaj ručke za udoban radni položaj. Otpuštanje flaksa jednostavnim dodirom rezne glave o tlo. Mogućnost povećanja brzine reza omogućuje vam rad s priloženim četverokrakim čeličnim nožem.
Napomena: Baterija i punjač nisu uključeni u cijenu alata te se kupuju zasebno.
| Model | STIGA BC 500e |
| Br. Artikla | 278200008/ST2 |
| Serija | Series 5 |
| Tehničke specifikacije | |
| Snaga motora | 0,5 kW |
| Vrsta baterije | Litij-ion baterija |
| Kapacitet baterije (preporuka) | 4,0 Ah |
| Napon baterije | 48 V |
| Nominalna snaga baterije | 172,8 Wh |
| Vrijeme rada (+/- 20%) | 30 min |
| Broj baterija | 1 |
| Brzina motora – max | 6500 o/min |
| Rezni sustav | |
| Debljina najlonske niti | 2 mm |
| Širina košnje | 38 cm |
| Kut košnje | Fiksni |
| Vrsta rezne glave | Tap & Go s dva izlaza |
| Vrsta noža | 3 T / 255 mm |
| Naramenice | Jednostruka naramenica |
| Oprema | |
| Tip rukohvata | Okrugla |
| Tip pogonske osovine | Kruta – ravna |
| Promjer pogonske cijevi | 25.4 mm |
| Vibracije i buka | |
| Vrijednost vibracija – prednji rukohvat (m/s²) | 3,63 |
| Vrijednost vibracija – stražnji rukohvat (m/s²) | 2,81 |
| Zajamčena razina buke | 96 dB(A) |
| Izmjerena razina buke | 88,3 dB(A) |
| Dimenzije | |
| Neto težina bez baterije | 4,7 kg |
| Dimenzije (DxŠxV) | 1800 X 380 X 180 mm |
Jamstvo: pravne osobe – 1 godina, fizičke osobe – 3 godine (2+1)

