BATERIJSKI TRIMER STIGA GT 300e Kit – 20V
215,00 €
STIGA GT 300e Kit, baterijski trimer za travu, 2 x 20 V baterije, 2 x 2.0 Ah, 500 W, zidni punjač
Baterijski trimer za travu koji se napaja s dvije 20V ePower baterije (2Ah), čineći košnju trave i rubova užitkom.
Ovaj trimer ima snažan motor, optimalno uravnotežene 2x20V 2Ah baterije i ergonomsku ručku s mekanim rukohvatom, što vam omogućuje jednostavan i udoban rad.
S više od 30 minuta rada jednim punjenjem, ovaj alat može pružiti savršen završni dodir vašem travnjaku.
Potpuno podesiva okrugla ručka omogućuje manevriranje trimerom bez naprezanja.
Za potpunu udobnost, teleskopsku osovinu trimera možete prilagoditi vašoj visini.
Samo jednim dodirom možete se prebaciti s načina košnje na način šišanja rubova.
Odstojnik s prednje strane omogućuje preciznu košnju oko biljaka i drugih predmeta.
Dvije ePower 20V baterije mogu se puniti izravno na uređaju pomoću potpuno novog STIGA sustava punjenja. S uključenim setom za pohranu, možete objesiti alat na zid, te ga tako ponovno napuniti.
Napomena: Baterije (2 x 2Ah) i punjač uključeni su u cijenu alata.
| Model | STIGA GT 300e Kit |
| Br. Artikla | 273102501/ST1 |
| Tehničke specifikacije | |
| Snaga motora | 0,5 kW |
| Vrsta baterije | Litij-ion baterija |
| Kapacitet baterije | 2 Ah |
| Napon baterije | 20 V |
| Nominalna snaga baterije | 36 Wh |
| Vrijeme rada (+/- 20%) | 37 min |
| Broj baterija | 1 |
| Brzina motora – max | 7000 o/min |
| Rezni sustav | |
| Debljina najlonske niti | 1,6 mm |
| Širina košnje | 30 cm |
| Kut košnje | Prilagodljiv 90⁰ + funkcija rezanja rubova |
| Vrsta rezne glave | S dva izlaza niti |
| Oprema | |
| Tip rukohvata | Okrugli |
| Tip pogonske osovine | Teleskopski |
| Promjer pogonske cijevi | 30 mm |
| Vibracije i buka | |
| Vrijednost vibracija – prednji rukohvat (m/s²) | 4,28 |
| Vrijednost vibracija – stražnji rukohvat (m/s²) | 2,66 |
| Zajamčena razina buke | 96 dB(A) |
| Izmjerena razina buke | 93,2 dB(A) |
| Dimenzije | |
| Neto težina bez baterije | 3,7 kg |
Više snage
S 2x20V ePower baterijama dobivate svu potrebnu snagu za obavljanje teških poslova u kratkom vremenu.
Zidna pohrana i punjenje
Sve što trebate s novim punjačem je uključiti ga u alat i baterije će se ponovno napuniti.
Fleksibilno, praktično, jednostavno
Podesiva teleskopska osovina omogućuje vam da alat prilagodite svojoj visini te tako poboljšate svoje iskustvo tijekom rada. Jednim dodirom možete se prebaciti s funkcije košnje na funkciju šišanja rubova, kako biste održali urednim svaki kutak vaše zelene površine.
Jamstvo: pravne osobe – 1 godina, fizičke osobe – 3 godine (2+1)

