MOTORNI TRIMER STIGA BC 535B
270,00 €
STIGA BC 535B, motorni trimer za travu, STIGA motor, 32,6 cm³, 0,9 kW, bicikl ručka, ravna osovina, poluautomatska glava, trokraki nož, za košnju i različite radove na posjedima
Motornu kosu STIGA BC 535 B pokreće 2-taktni benzinski motor od 32,6 cm³ (0,9 kW) i ima širinu rezanja od 43 cm. Uređaj ima pojačan dizajn koji apsorbira udarce dok je najlonska glava dizajnirana da radi tiho. Ova motorna kosa ima ergonomski upravljač u stilu bicikla, isporučeni dvostruki pojas i kompaktnu, dobro uravnoteženu strukturu koja ga čini udobnom za korištenje. Motorna kosa se isporučuje s metalnom oštricom s tri zuba i dvostrukom glavom Tap&Go.
| Model | STIGA BC 535 B |
| Br. Artikla | 287221002/ST1 |
| Razina namjene | Experiance |
| Serija | Series 5 |
| Tehničke specifikacije | |
| Proizvođač motora | STIGA |
| Snaga motora | 0,9 kW |
| Radna zapremina | 32,6 cm³ |
| Brzina motora – max. | 11000 o/min |
| Zapremina spremnika | 0,8 lit. |
| Rezni sustav | |
| Preporučena debljina rezne niti | 2,4 mm |
| Širina košnje | 43 cm |
| Kut košnje | Fiksni |
| Vrsta rezne glave | Najlonska glava |
| Oprema | |
| Tip rukohvata | Bicikl ručka |
| Tip pogonske cijevi | Ravna |
| Promjer pogonske cijevi | 26 mm |
| Tip glave flaksa | Bump & Work – udarna poluautomatska |
| Vrsta noža | 3T / 255 mm |
| Tip naramenice | Dvostruka naramenica |
| Vibracije i buka | |
| Vrijednost vibracija – lijevi rukohvat (m/s²) | 5,26 |
| Vrijednost vibracija – desni rukohvat (m/s²) | 4,81 |
| Zajamčena razina buke | 114 dB(A) |
| Izmjerena razina buke | 112,6 dB(A) |
| Dimenzije | |
| Neto težina | 8,6 kg |
| Dimenzije (DxŠxV) | 1890 X 690 X 445 mm |
Jamstvo: pravne osobe – 1 godina, fizičke osobe – 3 godine (2+1)


