MOTORNI TRIMER STIGA BC 545 B
290,00 €
STIGA BC 545 B – motorni trimer za travu, motorni čistač, STIGA motor, 42,7 cm³, 1,25 kW, bicikl ručka, prijenos kardanom, poluautomatska glava, trokraki nož, za košnju srednje velikih površina
Nova motorna kosa smanjene težine i modernog dizajna. Pogodna za košnju i čišćenja korova na posjedima. Izvrstan omjer težine i snage za bolje performanse tijekom radnog vijeka. Iznimna mirnoća u radu, ugodna zvučna slika i vrlo dobra izbalansiranost. Nova udobnija dvostruka naramenica i učinkovit ublaživač vibracija omogućuju vrlo ugodan rad. Trokraki nož lako kosi gusto obrasle površine. Motorna kosa namijenjena profesionalnom ili zahtjevnom privatnom korisniku.
| Model | STIGA BC 545 B |
| Br. Artikla | 287321002/ST1 |
| Razina namjene | Experiance |
| Tehničke specifikacije | |
| Proizvođač motora | STIGA |
| Snaga motora | 1,25 kW |
| Radna zapremina | 42,7 cm³ |
| Brzina motora – max. | 9500 o/min |
| Zapremina spremnika | 1,0 lit. |
| Rezni sustav | |
| Preporučena debljina rezne niti | 2,8 mm |
| Širina košnje | 45 cm |
| Kut košnje | Fiksni |
| Vrsta rezne glave | Bump & Work – udarna poluautomatska |
| Oprema | |
| Tip rukohvata | Bicikl |
| Tip pogonske cijevi | Ravna |
| Promjer pogonske cijevi | 28 mm |
| Tip glave flaksa | Tap & Go – udarna poluautomatska |
| Vrsta noža | 3T / 255 mm |
| Tip naramenice | Dvostruka naramenica |
| Specifičnost | |
| Starter | Easy start povratni starter |
| Vibracije i buka | |
| Vrijednost vibracija – lijevi rukohvat (m/s²) | 5,49 |
| Vrijednost vibracija – desni rukohvat (m/s²) | 3,84 |
| Zajamčena razina buke | 115 dB(A) |
| Izmjerena razina buke | 114,6 dB(A) |
| Dimenzije | |
| Neto težina | 9 kg |
| Dimenzije (DxŠxV) | 1890 X 690 X 445 mm |
Jamstvo: pravne osobe – 1 godina, fizičke osobe – 3 godine (2+1)

