MOTORNI TRIMER STIGA BC 555 R
350,00 €
STIGA BC 555 R, profesionalna leđna motorna kosa i čistač šikare, motor 51,7 cm³, 1,55 kW, poluautomatska glava, trokraki nož, za košnju i čišćenje strmih i zahtjevnih terena
Siguran, udoban i pouzdan čistač, namijenjen korisnicima koji kose nepristupačne, strme i zahtjevne terene. “Ruksak” sistem nošenja uređaja je vrlo udoban i smanjuje zamor operatera. Trokraki nož lako kosi gusto obrasle površine.
| Model | STIGA BC 555 R |
| Br. Artikla | 287422002/ST1 |
| Razina namjene | Experiance |
| Tehničke specifikacije | |
| Proizvođač motora | STIGA |
| Snaga motora | 1,55 kW |
| Radna zapremina | 51,7 cm³ |
| Brzina motora – max. | 9500 o/min |
| Zapremina spremnika | 1,0 lit. |
| Rezni sustav | |
| Preporučena debljina rezne niti | 2,8 mm |
| Širina košnje | 45 cm |
| Kut košnje | Fiksni |
| Vrsta rezne glave | Bump & Work – udarna poluautomatska |
| Oprema | |
| Tip rukohvata | Okrugli |
| Tip pogonske cijevi | Fleksibilna |
| Promjer pogonske cijevi | 26 mm |
| Tip glave flaksa | Tap & Go – udarna poluautomatska |
| Vrsta noža | 3T / 255 mm |
| Tip naramenice | Leđno nosivi čistač |
| Specifičnost | |
| Starter | Easy start povratni starter |
| Vibracije i buka | |
| Vrijednost vibracija – prednji rukohvat (m/s²) | 3,66 |
| Vrijednost vibracija – stražnji rukohvat (m/s²) | 5,71 |
| Zajamčena razina buke | 112 dB(A) |
| Izmjerena razina buke | 109,8 dB(A) |
| Dimenzije | |
| Neto težina | 11,7 kg |
| Dimenzije (DxŠxV) | 2710 X 455 X 580 mm |
Jamstvo: pravne osobe – 1 godina, fizičke osobe – 3 godine (2+1)

