MOTORNI TRIMER STIGA BC 750 B
525,00 €
STIGA BC 750 B – motorna kosa za travu, čistač, STIGA motor, 44,8 cm³, 1,5 kW, bicikl ručka, prijenos kardanom, Bump&Work dual line, trokraki nož
STIGA BC 750 B snažan je trimer, opremljen 2 takt-im benzinskim motorom od 44,8 ccm i širinom rezanja od 45 cm.
Inovativni EEM (electronic engine management) sustav olakšava pokretanje. Motor je električno upravljan, ima manju potrošnju energije, manje trošenja i duže radni vijek. Udobnost korisnika zajamčena je ojačanim i dobro uravnoteženim motorom, stvarajući manje vibracija. Ergonomske upravljačke ručke osiguravaju potpunu udobnost i kontrolu uređaja, u svim uvjetima.
Novi digitalni zaslon, smješten na ručki, daje vam potrebne informacije o vašem radu i upozorenjima o održavanju, kako biste sačuvali kvalitetu i učinkovitost stroja.
Uređaj se isporučuje s metalnom tri-arc nožem s 3 oštrice i tap&go glavom najnovije generacije koja brzo otpušta reznu nit jednostavnim tapkanjem glave po tlu.
| Model | STIGA BC 750 B |
| Br. Artikla | 283424008/ST3 |
| Razina namjene | Experiance |
| Tehničke specifikacije | |
| Proizvođač motora | STIGA |
| Snaga motora | 1,5 kW |
| Radna zapremina | 44,8 cm³ |
| Brzina motora – max. | 9500 o/min |
| Zapremina spremnika | 0,8 lit. |
| Rezni sustav | |
| Preporučena debljina rezne niti | 3,0 mm |
| Širina košnje | 45 cm |
| Kut košnje | Fiksni |
| Oprema | |
| Tip rukohvata | Bicikl ručka |
| Tip pogonske cijevi | Kruta- ravna |
| Promjer pogonske cijevi | 30 mm |
| Tip glave flaksa | Bump&Work dual line – udarna poluautomatska |
| Vrsta noža | 3T ARC / 255 mm |
| Tip naramenice | Dvostruka naramenica, Comfort |
| Vibracije i buka | |
| Vrijednost vibracija – prednji rukohvat (m/s²) | – |
| Vrijednost vibracija – stražnji rukohvat (m/s²) | – |
| Zajamčena razina buke | – |
| Izmjerena razina buke | – |
| Dimenzije | |
| Neto težina | 9,6 kg |
| Dimenzije (DxŠxV) | 1880 X 653 X 588 mm |
Jamstvo: pravne osobe – 1 godina, fizičke osobe – 3 godine (2+1)

