MOTORNI TRIMER STIGA GT 730A
220,00 €
STIGA GT 730A, motorni trimer za travu, STIGA motor, 25,4 cm³, 1,0 kW, okrugla ručka, rastavljiva zakrivljena osovina, poluautomatska glava, za košnju uz staze i puteve.
Kada završite s košnjom i vrijeme je da se posvetite rubovima, STIGA GT 730 A brzo i učinkovito podrezuje rubove trave, tako da možete provesti više vremena uživajući u svom vrtu.
Trimer je dobro uravnotežen i dolazi s jednostrukim pojasom tako da možete udobno raditi s ravnomjerno raspoređenom težinom između ramena i kuka. Preporučamo nošenje slušalica i rukavica kada koristite trimer – rukohvat na okrugloj ručki radi briljantno s našim antivibracijskim, neklizajućim zaštitnim rukavicama.
Benzinski motor od 25,4 cm³ visokih performansi pruža snagu od 1,0 kW, što znači da se brz napredak može postići uz minimalan napor. Najlonska rezna glava Bump&Work dizajnirana je za maksimalnu učinkovitost, osiguravajući glatki rez sa samo trenutnim prekidom kada je potrebna svježa najlonska linija. Umjesto da morate petljati okolo s alatima za zamjenu konopa, jednostavno morate udariti glavom trimera o tlo. Ovaj pokret automatski oslobađa potrebnu količinu svježe linije, ostavljajući vam slobodu da nastavite s trim sesijom i držite svoju pozornost usredotočenu na zadatak koji je pred vama.
| Model | STIGA GT 730A |
| Br. Artikla | 283210108/ST1 |
| Razina namjene | Experiance |
| Serija | Series 7 |
| Tehničke specifikacije | |
| Proizvođač motora | STIGA |
| Snaga motora | 1,0 kW |
| Radna zapremina | 25,4 cm³ |
| Brzina motora – max. | 9200 o/min |
| Zapremina spremnika | 0,45 lit. |
| Rezni sustav | |
| Preporučena debljina rezne niti | 2,0 mm |
| Širina košnje | 38 cm |
| Kut košnje | Fiksni |
| Vrsta rezne glave | Najlonska glava |
| Oprema | |
| Tip rukohvata | Okrugla ručka |
| Tip pogonske cijevi | Zakrivljena – rastavljiva |
| Promjer pogonske cijevi | 24 mm |
| Tip glave flaksa | Bump & Work dual line |
| Tip naramenice | Jednostruke naramenice |
| Vibracije i buka | |
| Vrijednost vibracija – prednji rukohvat (m/s²) | 6.35 |
| Vrijednost vibracija – stražnji rukohvat (m/s²) | 7,01 |
| Zajamčena razina buke | 112 dB(A) |
| Izmjerena razina buke | 109,1 dB(A) |
| Dimenzije | |
| Neto težina | 5,238 kg |
| Dimenzije (DxŠxV) | 1602 X 242 X 508 mm |
Jamstvo: pravne osobe – 1 godina, fizičke osobe – 3 godine (2+1)

