MOTORNI TRIMER STIGA MT 330 5u1
399,00 €
STIGA SMT 226 5-u-1, motorni višenamjenski alat, STIGA motor, 25,4 cm³, 0,7 kW, okrugla ručka, motorna kosa, trimer, škare za živicu, lančana pila, produžna osovina 70 cm, nož za travu
Novi uređaj koji objedinjuje pet različitih alata u jednom. Ravna osovina s glavom flaksa za košnju. Trokraki nož za košnju visoke i grube trave. Škare za živicu zahvata 40 cm. Lančana pila za grane duljine vodilice 25 cm. Produžna osovina cijevi za šišanje viših živica ili kresanje visokih grana.
| Model | STIGA MT 330 5u1 |
| Br. Artikla | 287130152/ST2 |
| Razina namjene | Experiance |
| Tehničke specifikacije | |
| Proizvođač motora | STIGA |
| Radna zapremina | 25,4 cm³ |
| Snaga motora | 0,7 kW |
| Brzina motora – max. | 11000 o/min |
| Zapremina spremnika | 0,65 lit. |
| Pogonska osovina | |
| Tip pogonske osovine | Kruta – ravna – rastavljiva |
| Promjer pogonske cijevi | 26 mm – 8 mm kardan |
| Ostale karakteristike | |
| Tip rukohvata | Okrugla ručka, meka obloga |
| Antivibracijski sistem (AVS) | Da |
| Tip naramenice | Jednostruka |
| Težina uređaja | 7,10 – 8,90 kg |
| Razina buke | 110 dB(A) |
| Rezni sustav | |
| 1. Glava flaksa (ravna osovina) | |
| Tip glave flaksa | Tap & Go – udarna poluautomatska |
| Rezni zahvat glave flaksa | 43 cm |
| Preporučena debljina rezne niti | 2,4 mm |
| 2. Nož za travu | |
| Vrsta noža | Nož 3T 255mm |
| 3. Škare za živicu | |
| Dužina reza | 400 mm |
| Dužina noža | 430 mm |
| Razmak zubaca | 25 mm |
| Podesivi kut | 180° |
| 4. Lančana pila | |
| Dužina vodilice lanca | 25 cm |
| Tip lanca | 3/8″ .050″ (91PJ-40X) |
| Brzina lanca | 5,2 m/s |
| Zapremina spremnika za ulje | 0,12 lit. |
| Pumpa za ulje | Automatsko podmazivanje |
| Napinjanje lanca | Prednji vijak za napinjanje |
| 5. Produžna osovina | |
| Dužina dodatne produžne cijevi | 70 cm, za kresanje visokih grana |
| Vibracije i buka | |
| Zajamčena razina buke – trimer | 109 dB(A) |
| Zajamčena razina buke – škare za živicu | 107 dB(A) |
| Zajamčena razina buke – lančana pila | 111 dB(A) |
| Dimenzije | |
| Težina – trimer | 8,2 kg |
| Težina – škare za živicu | 9,2 kg |
| Težina – lančana pila | 8,9 kg |
| Težina – osnovni uređaj | 7,1 kg |
| Dimenzije (DxŠxV) | 1890 X 385 X 300 mm |
Jamstvo: pravne osobe – 1 godina, fizičke osobe – 3 godine (2+1)


