MOTORNI TRIMER STIGA SBC 627K
291,00 €
STIGA SBC 627 K, motorna kosa za travu, Kawasaki motor, 26,3 cm³, 0,77 kW, okrugla ručka, prijenos kardanom, poluautomatska glava, trokraki nož, za košnju srednje velikih površina
Čvrsta motorna kosa opremljena s pouzdanim Kawasaki motorom, pogodna za košnju srednje velikih površina. Okrugla ručka omogućuje bolju okretnost operatera, te čini ovaj trimer idealan za košnju u skućenim prostorima na neravnim terenima, kao što su npr. redovi vinograda, uske usjeke ili grabe i sl. Jednostruka naramenica, učinkovit ublaživač vibracija i odlična izbalansiranost stroja, omogućuju ugodan rad. Trokraki nož lako kosi gusto obrasle površine.
| Model | STIGA SBC 627 K |
| Br. Artikla | 288120002/14 |
| Tehničke specifikacije | |
| Proizvođač motora | Kawasaki |
| Radna zapremina | 26,3 cm³ |
| Snaga motora | 0,77 kW |
| Zapremina spremnika | 0,50 lit. |
| Pogonska osovina | |
| Tip pogonske osovine | Kruta – ravna |
| Promjer pogonske cijevi | 26 mm |
| Ostale karakteristike | |
| Tip rukohvata | Okrugla ručka |
| Težina uređaja | 7,22 |
| Tip glave flaksa | Tap & Go – udarna poluautomatska |
| Rezni zahvat glave flaksa | 43 cm |
| Preporučena debljina rezne niti | 2,40 mm |
| Drugi rezni alat | Nož 3T 255 mm |
| Naramenica | |
| Tip naramenice | Jednostruka naramenica |
A.V.S.
Antivibracijski sustav, koji pomoću vibracijski upijajućih materijala, izolira korisnika od vibracija koje proizvodi motor i rezni sustav. Smanjenje zamora leđa, ramena i ruku te ugodniji način rada.
Sistem laganog startanja
Inovativni sustav paljenja smanjuje i do 30% na otpor startnog užeta. Rezultat je brži i udobniji način za početak rada.
Rukohvat s potpunom kontrolom
Gas, sigurnosna poluga i startni prekidač montiran na ergonomsku ručku, daje punu kontrolu korisniku nad uređajem, u svakom trenutku rada.
“Tap & Go”
Dodirni i kreni sustav za otpuštanje rezne niti iz glave uređaja
Niska razina ispušnih plinova
Nova tehnologija rada motora omogućuje smanjenje potrošnje goriva i smanjuje razinu emisije ispušnih plinova u skladu s važećim propisima zaštite okoliša
Priprema za paljenje
Pumpica goriva odmah daje prvi dotok goriva u rasplinjač omogućuje brz početak rada, čak i nakon dugog zaustavljanja motora
Mekani rukohvat
Mekani rukohvat od posebne gume štiti hvatište na ručici dok je uređaj u uporabi. Upijajući dio vibracija prilikom rukovanja, čini udobnije korištenje uređaja.
Bezalatno podešavanje rukohvata
Podešavanje rukohvata uređaja vrši se bez alata.
Jamstvo: pravne osobe – 1 godina, fizičke osobe – 3 godine (2+1)

