MOTORNA ROTACIONA KOSILICA STIGA CP1 484 WQ
400,00 €
STIGA CP1 484 WQ, rotaciona kosilica, motorna, bez pogona, širina kućišta 48 cm, STIGA ST 140 OHV motor, 139 cm³, 4 u 1 sistem košnje, sakupljanje, malčiranje, stražnje izbacivanje, bočno izbacivanje, za košnju površina do 1200 m².
STIGA CP1 484 model odličnih radnih karakteristika. Jednostavno i lako kosi i s travnjaka uklanja pokošenu travu i lišće, prihranjuje i uljepšava travnjak Multiclip (malčiranje) sistemom ili ako je trava viša, jednostavno je izbacuje bočno ili iza sebe. Veliki kotači čine košnju ugodnijom na neravnim terenima. Prostrani hibridni sakupljač trave s indikatorom napunjenosti svojim tekstilnim dijelom optimizira protok zraka, čime se postiže bolje punjenje, a ergonomska ručka sakupljača omogućuje jednostavno pražnjenje. Za košnju srednje velikih površina do 1200 m².
| Model | STIGA CP1 484 WQ |
| Br. Artikla | 2L0485848/SPE |
| Razina namjene | Experience |
| Tehničke karakteristike | |
| Vrsta motora | benzinski |
| Snaga | 2,2 kW |
| Model motora | ST 140 OHV Autochoke |
| Zapremina | 139 cm³ |
| Brzina vrtnje motora | 2900 o/min |
| Pokretanje | ručni starter |
| Zapremina spremnika goriva | 0,75 l |
| Rezni sustav | |
| Sistem kućišta | 4-u-1 (sakupljanje, malčiranje te stražnje i bočno izbacivanje) |
| Materijal reznog kućišta | čelik |
| Širina kućišta | 46 cm |
| Način podešavanje visine košnje | središnje |
| Broj pozicija visine košnje | 6 pozicije |
| Raspon visine košnje | 22-65 mm |
| Površina za košnju | 1200 m² |
| Sustav pogona | Bez pogona |
| Oprema | |
| Zapremina sakupljača | 60 l |
| Materijal sakupljača | Hybrid (plastika + tekstil) |
| Tip rukohvata | Ergonomski podesiv s mekom oblogom |
| Prednji rukohvat | Da |
| Preklopni rukohvat | Da |
| Kotači (prednji/stražnji) | 200/280 mm profilirani kotači na kugličnim ležajevima s mekim gaznim slojem |
| Vibracije i razina buke | |
| Vibracije na rukama (m/s²) | 5,9 |
| Izmjerena razina buke dB(A) | 96 |
| Zajamčena razina buke (LwA) – dB(A) | 96 |
| Dimenzije | |
| Težina proizvoda | 28 kg |
| Dimenzije proizvoda (d x š x v) | 1630 mm x 710 mm x 1150 mm |
Bočno izbacivanje
Funkcija bočnog izbacivanja pokošene trave odlično je rješenje kada je trava prerasla.
4 u 1 sistem košnje
Sakupljanje, malčiranje, stražnje ili bočno izbacivanje pokošene trave.
Centralno podešavanje visine košnje
Vrlo jednostavno i brzo podešavanje visine košnje pomoću jedne poluge.
Dupli kuglični ležajevi u kotačima
Upravljanje kosilicom čine ugodnim i uglađenim, te pridonose dužem radnom vijeku samog uređaja.
Indikator napunjenosti košare
Bez potrebe stalnog provjeravanja napunjenosti košare, idikator signalizira kada je vrijeme za pražnjenje.
Sklopive ručke
Upravljački rukohvat je dizajniran kako bi se mogao jednostavno sklopiti radi uštede prostora prilikom skladištenja i jednostavnijeg transporta.
“Multiclip” sistem malčiranja
Sjeckanje pokošene trave u sitne čestice koje ostaju na travnjaku kao prirodno gnojivo. Sistem malčiranja štedi vrijeme i novac pošto nema potrebe za zaustavljanjem i pražnjenjem sakupljača ili uklanjanja pokošene trave.
PREDNJI ODBOJNIK S RUKOHVATOM
Proizveden od mekog, ali čvrstog materijala kako bi ublažio moguće udarce prednjim dijelom kosilice. Prednji rukohvat čini jednostavnim prenošenje kosilice ili podizanje kada je potrebno čišćenje reznog kućišta.
Jamstvo: pravne osobe – 1 godina, fizičke osobe – 3 godine (2+1)

