BATERIJSKA ROTACIONA KOSILICA STIGA COMBI 50 SQ DAE
850,00 €
STIGA COMBI 50 SQ DAE, rotaciona kosilica, baterijska, širina kućišta 50 cm, 4 u 1, sakupljanje, malčiranje, stražnje izbacivanje, bočno izbacivanje za održavanje travnjaka do 650 m².
Moderna i ekološki prihvatljiva kosilica. Motor je napajan dvostrukom baterijom najnovije generacije. Jamči tihi rad te nultu emisiju štetnih plinova bez gotovo ikakvih troškova održavanja motora. Kosilice serije STIGA 500 imaju inovativno sinkronizirano napajanje koje koristi dvije Lithium-ion baterije u isto vrijeme što rezultira dužim radnim sesijama i produljenim životnim vijekom baterije. Rad s ovom kosilicom je iznimno jednostavan i ugodan, a robusna čelična šasija zahvata noža od 48 cm osigurava izvrsne performanse i trajnost. Svestrana kosilica može se koristiti za košnju s bočnim i stražnjim načinom izbacivanja, sakupljanjem ili malčiranjem, gdje fino usitnjava pokošenu travu i nanosi je na tlo kao snažno prirodno gnojivo. Pogon na stražnjim kotačima moguće je elektronički regulirati i time uskladiti brzinu stroja s vašom brzinom hodanja. Sklopiva, meko obložena ručka olakšava rad, a funkcije prikazane na preglednom digitalnom 1,54 incha OLED zaslonu možete jednostavno pratiti. Centralna poluga za izbor visine košnje nudi pet različitih položaja (25-65 mm). Dvije baterije od 4,0 Ah i punjač se isporučuju sa strojem i mogu se koristiti u svim proizvodima serije STIGA 500.
Napomena: Dvije 4 Ah baterije i punjač uključeni u cijenu.
| Model | STIGA COMBI 50 SQ DAE |
| Br. Artikla | 294506878/ST2 |
| Tehničke karakteristike | |
| Baterija | Dvije Litij-ion akumulatorske baterije međusobno sinkronizirane |
| Napon akumulatorske baterije | 48 V |
| Kapacitet akumulatorskih baterijea | 4 Ah |
| Vrijeme punjenja | 180 min (standardni punjač) |
| Vrijeme punjenja | 90 min (brzi punjač) |
| Snaga motora | 1500 W |
| Rezni sustav | |
| Sistem kućišta | 4-u-1 (sakupljanje, malčiranje te stražnje i bočno izbacivanje) |
| Materijal reznog kućišta | Galvanizirani čelik |
| Širina kućišta | 50 cm |
| Način podešavanje visine košnje | Centralno |
| Broj pozicija visine košnje | 5 Pozicija |
| Raspon visine košnje | 25-65 mm |
| Površina za košnju | 650 m² |
| Sustav pogona | Samohodna, stražnja pogonska osovina, varijator – elektronički |
| Oprema | |
| Preklopni rukohvat | Da |
| Kotači | 180/240 mm profilirani kotači |
| Sakupljač | |
| Materijal | Hybrid (plastika – tekstil) |
| Zapremnina | 70,00 L |
| Dimenzije | |
| Neto težina | 33 kg |
Motor pogonjen baterijama
Kosilicu pokreće dvostruka baterija koja jamči dovoljnu snagu, bez emisija, ograničenu razinu buke i vibracija i minimalno održavanje.
Bočno izbacivanje
Kosilica se može koristiti u načinu bočnog izbacivanja s uključenim usmjerivačem.
Sakupljač trave
Hibridni sakupljač kapaciteta 70 litara s indikatorom napunjenosti na gornjoj strani.
Središnje podešavanje visine košnje
Zahvaljujući poluzi koja se nalazi na kotaču, visina košnje može se brzo postaviti na jedan od 5 položaja, od 25 do 65 mm.
Rukohvat s integriranim zaslonom i regulatorom brzine
Ergonomska ručka opremljena je OLED 1,54 ″ zaslonom koji vam omogućuje pregled stanja punjenja baterije, brzine noža i funkcije Eco-Mode. Regulator brzine omogućuje prilagodbu brzine stroja korisniku.
PREDNJI ODBOJNIK S RUKOHVATOM
Proizveden od mekog, ali čvrstog materijala kako bi ublažio moguće udarce prednjim dijelom kosilice. Prednji rukohvat čini jednostavnim prenošenje kosilice ili podizanje kada je potrebno čišćenje reznog kućišta.
Jamstvo: pravne osobe – 1 godina, fizičke osobe – 3 godine (2+1)

