MOTORNI TRIMER STIGA BC 330A
225,00 €
STIGA BC 330 A, motorni trimer za travu, STIGA motor, 25,4 cm³, 0,7 kW, okrugla ručka, rastavljiva ravna osovina, poluautomatska glava, trokraki nož, za košnju i različite radove na posjedima
Motornu kosu STIGA BC 330 A pokreće 2-taktni benzinski motor od 25,4 cc (0,7 kW) i ima širinu rezanja od 43 cm. Ova motorna kosa ima zglobnu osovinu što znači da se može odvojiti na dva dijela radi uštede prostora za skladištenje i lakšeg transporta. Okrugla ručka je ergonomska i čini stroj vrlo upravljivim zahvaljujući isporučenom jednostrukim naramenicama. BC 330 A ima najlonsku Tap&Go glavu koja brzo oslobađa najlon jednostavnim udarcem o tlo i 255 mm 3T oštricu koja je idealna za rezanje grmlja.
| Model | STIGA BC 330 A |
| Br. Artikla | 287120102/ST2 |
| Razina namjene | Essential |
| Serija | Series 3 |
| Tehničke specifikacije | |
| Proizvođač motora | STIGA |
| Snaga motora | 0,7 kW |
| Radna zapremina | 25,4 cm³ |
| Brzina motora – max. | 11000 o/min |
| Zapremina spremnika | 0,65 lit. |
| Rezni sustav | |
| Preporučena debljina rezne niti | 2,4 mm |
| Širina košnje | 43 cm |
| Kut košnje | Fiksni |
| Oprema | |
| Tip rukohvata | Okrugla ručka |
| Tip pogonske cijevi | Zakrivljena – rastavljiva |
| Promjer pogonske cijevi | 26 mm |
| Tip glave flaksa | Tap&Go dual line |
| Vrsta noža | 3T / 255 mm |
| Tip naramenice | Jednostruke naramenice |
| Vibracije i buka | |
| Vrijednost vibracija – prednji rukohvat (m/s²) | 5,76 |
| Vrijednost vibracija – stražnji rukohvat (m/s²) | 7,13 |
| Zajamčena razina buke | 109 dB(A) |
| Izmjerena razina buke | 107,02 dB(A) |
| Dimenzije | |
| Neto težina | 7,1 kg |
| Dimenzije (DxŠxV) | 1890 mm X 385 mm X 300 mm |
Jamstvo: pravne osobe – 1 godina, fizičke osobe – 3 godine (2+1)


