BATERIJSKI TRIMER STIGA BC 700e – 48V
275,00 €
STIGA BC 700e , baterijski trimer za travu, 48 V, 4,0 Ah preporučena baterija (nije uključena), okrugla ručka, ravna osovina, poluautomatska glava
BC 700e bežični trimer čini košnju bržom i lakšom. S jednim punjenjem baterije od 48V 4Ah koja pokreće uređaj, uživat ćete u radnom vremenu od oko 30 minuta. Snažan motor bez četkica od 500W – zaštićen jakim aluminijskim kućištem – čini rad laganim čak i kod mokrih i jako obraslih vrtova. Lagana cijev, također je otporna na savijanje i vibracije, pružajući ugodniji rad. Intuitivna tipkovnica omogućuje početak rada pritiskom na jednu tipku, dok stražnja ručka uključuje sigurnosnu polugu. Najlonsku nit je lako otpustiti dodirom rezne glave o tlo. Uz priloženi trokraki nož, lako je kositi grublju travu i korov.
Napomena: Baterija i punjač nisu uključeni u cijenu alata te se kupuju zasebno.
| Model | STIGA BC 700e |
| Br. Artikla | 277200008/ST2 |
| Serija | Series 7 |
| Tehničke specifikacije | |
| Snaga motora | 0,5 kW |
| Vrsta baterije | Litij-ion baterija |
| Kapacitet baterije (preporuka) | 4,0 Ah |
| Napon baterije | 48 V |
| Nominalna snaga baterije | 172,8 Wh |
| Vrijeme rada (+/- 20%) | 30 min |
| Broj baterija | 1 |
| Brzina motora – max | 6000 o/min |
| Rezni sustav | |
| Debljina najlonske niti | 2 mm |
| Širina košnje | 38 cm |
| Kut košnje | Fiksni |
| Vrsta rezne glave | Tap & Go s dva izlaza |
| Oprema | |
| Tip rukohvata | Okrugla -prilagodljiva |
| Tip pogonske osovine | Kruta – ravna |
| Promjer pogonske cijevi | 25 mm |
| Vibracije i buka | |
| Vrijednost vibracija – prednji rukohvat (m/s²) | 2,88 |
| Vrijednost vibracija – stražnji rukohvat (m/s²) | 3,65 |
| Zajamčena razina buke | 96 dB(A) |
| Izmjerena razina buke | 86 dB(A) |
| Dimenzije | |
| Neto težina bez baterije | 4,7 kg |
| Dimenzije (DxŠxV) | 1800 X 380 X 180 mm |
Baterijsko napajanje
BC 700e isporučuje mogućnost rada između 30-60 minuta bez napora, bez kabela.
Jednostavno upravljanje brzinom
Pritisni okidač na ručki kako bi se brzina sigurno prilagodila na oko 6000 o/min – 6500 o/min kako bi odgovarala uvjetima rezanja.
Intuitivna tipkovnica
Od provjere baterije, do sigurnog uključivanja i isključivanja. Sve što vam je potrebno za kontrolu je na elektroničkoj upravljačkoj ploči ručke.
Jamstvo: pravne osobe – 1 godina, fizičke osobe – 3 godine (2+1)

