BATERIJSKA KOSILICA STIGA COLLECTOR 132e Kit
250,00 €
STIGA COLLECTOR 132e Kit, rotaciona kosilica, baterijska, širina kućišta 32 cm, sakupljanje, stražnje izbacivanje, za održavanje manjih travnjaka do 150 m².
Baterijska rotaciona kosilica, modernog dizajna i iznimno jednostavna za upravljanje i održavanje čini košnju jednostavnom i lakom. Pokreće je inovativna E-Power 20V 4Ah baterija koju je razvila i testirala STIGA. Kapacitet baterije omogućava košnju do 150m² s jednim punjenjem. Sakupljač je kapaciteta 30 l i čini savršenu kosilicu za manje travnjake i okućnice.
Napomena: Baterija i punjač uključeni u cijenu.
| Model | STIGA Collector 132 AE Kit |
| Br. Artikla | 291302068/ST2 |
| Razina namjene | Essential |
| Serija | Series 1 |
| Tehničke karakteristike | |
| Vrsta motora | Baterijski pogonjen |
| Kapacitet baterije | 4 Ah |
| Vrsta baterije | Lithium-ion |
| Baterijski kit | Uključen |
| Napon rada | 20V |
| Nominalna energija lithium-ion baterije | 72 Wh |
| Broj baterija | 1 |
| Rezni sustav | |
| Sistem kućišta | Sakupljanje |
| Materijal reznog kućišta | Polipropilen |
| Širina kućišta | 32 cm |
| Način podešavanje visine košnje | Na osovinama |
| Broj pozicija visine košnje | 3 pozicije |
| Raspon visine košnje | 30-70 mm |
| Površina za košnju | 150 m² |
| Sustav pogona | Gurajući |
| Oprema | |
| Zapremina sakupljača | 30 l |
| Materijal sakupljača | Plastika |
| Tip rukohvata | Podesiv s jednoručnim prekidačem |
| Prednji rukohvat | Ne |
| Preklopni rukohvat | Da |
| Kotači (prednji/stražnji) | 140/140 mm profilirani kotači |
| Vibracije i razina buke | |
| Vibracije na rukama (m/s²) | 1,38 |
| Izmjerena razina buke dB(A) | 80,3 |
| Zajamčena razina buke (LwA) – dB(A) | 82 |
| Dimenzije | |
| Težina proizvoda | 8,79 kg |
| Dimenzije proizvoda (d x š x v) | 1181 mm x 400 mm x 957 mm |
Jamstvo: pravne osobe – 1 godina, fizičke osobe – 3 godine (2+1)







