BATERIJSKA KOSILICA STIGA COLLECTOR 136e Kit
320,00 €
STIGA COLLECTOR 136e Kit, rotaciona kosilica, baterijska, širina kućišta 36 cm, sakupljanje, stražnje izbacivanje, za održavanje manjih travnjaka do 250 m².
Kompaktna baterijska rotaciona kosilica, modernog dizajna i iznimno jednostavna za upravljanje i održavanje čini košnju jednostavnom i lakom. Pokreće je inovativna E-Power baterija. Kapacitet baterije omogućava košnju do 250m² s jednim punjenjem. Sakupljač je kapaciteta 35 l i čini savršenu kosilicu za manje travnjake i okućnice.
Napomena: Baterije i punjač uključeni u cijenu.
| Model | STIGA Collector 136e Kit |
| Br. Artikla | 291342068/ST2 |
| Razina namjene | Essential |
| Serija | Series 1 |
| Tehničke karakteristike | |
| Vrsta motora | Baterijski pogonjen |
| Kapacitet baterije | 2 x 2 Ah |
| Vrsta baterije | Lithium-ion |
| Baterijski kit | Uključen |
| Napon rada | 20V |
| Nominalna energija lithium-ion baterije | 72 Wh |
| Broj baterija | 2 |
| Rezni sustav | |
| Sistem kućišta | Sakupljanje |
| Materijal reznog kućišta | Polipropilen |
| Širina kućišta | 36 cm |
| Način podešavanje visine košnje | Središnji |
| Broj pozicija visine košnje | 6 pozicije |
| Raspon visine košnje | 25-75 mm |
| Površina za košnju | 250 m² |
| Sustav pogona | Gurajući |
| Oprema | |
| Zapremina sakupljača | 35 l |
| Materijal sakupljača | Hibridni (tekstil / plastika) |
| Tip rukohvata | Podesiv, ergonomski s dvostrukim prekidačem + mekana obloga |
| Prednji rukohvat | Da |
| Preklopni rukohvat | Da |
| Kotači (prednji/stražnji) | 140/170 mm profilirani kotači |
| Vibracije i razina buke | |
| Vibracije na rukama (m/s²) | 1,54 |
| Izmjerena razina buke dB(A) | 85,6 |
| Zajamčena razina buke (LwA) – dB(A) | 87 |
| Dimenzije | |
| Težina proizvoda | 11,75 kg |
| Dimenzije proizvoda (d x š x v) | 1267 mm x 450 mm x 1167 mm |
Jamstvo: pravne osobe – 1 godina, fizičke osobe – 3 godine (2+1)










