BATERIJSKA KOSILICA STIGA COLLECTOR 548 AE Kit
660,00 €
STIGA COLLECTOR 548 AE Kit, rotaciona kosilica, baterijska, širina kućišta 48 cm, sakupljanje, stražnje izbacivanje, za održavanje manjih travnjaka do 400 m².
Za održavanje manjih travnjaka, možete se osloniti na snagu i optimizirano sakupljanje Collector 548 AE Kit kosilice. Pogonjena baterijom E-Power 440 – koju je razvila i testirala STIGA u Italiji – biti će te zadovoljni sjajnim performansama košnje, u kombinaciji s praktičnošću bežične kosilice bez emisija štetnih plinova. Jedna poluga omogućuje vam da odaberete između šest različitih visina rezanja, a njezino čelično rezno kućište osigurava brzu i učinkovitu košnju. Trava se skuplja u 60l hibridnom spremniku trave. Njegov čvrsti plastični vrh, zajedno s praktičnim indikatorom punog spremnika i tekstilnim dijelom sakupljača ispod, sabija pokošenu travu, tako da stane više u spremnik. Kada ste gotovi, jednostavno preklopite podesivu ručku prema naprijed i pohranite kosilicu još jedan dan.
Napomena: Baterija i punjač uključeni u cijenu.
| Model | STIGA COLLECTOR 548 AE Kit |
| Br. Artikla | 2L0485808/ST1 |
| Serija | 500 serija |
| Tehničke karakteristike | |
| Snaga motora | 1,3 kW |
| Vrsta baterije | Litij-ion baterija |
| Kapacitet akumulatorske baterije | 4 Ah |
| Napon baterije | 48 V |
| Nominalna snaga baterije | 172,8 Wh |
| Broj baterija | 1 |
| Površina za košnju | 400 m² |
| Rezni sustav | |
| Sistem kućišta | Sakupljanje, stražnje izbacivanje |
| Širina kućišta | 48 cm |
| Materijal reznog kućišta | Čelik |
| Način podešavanje visine košnje | Centralno u jednoj točci |
| Broj pozicija visine košnje | 6 pozicija |
| Raspon visine košnje | 22-80 mm |
| Pogon | |
| Sustav pogona | Gurajuća |
| Oprema | |
| Zapremina spremnika za travu | 60 L |
| Tip spremnika za travu | Hibridni s indikatorom (plastika / tekstil) |
| Tip rukohvata | Ergonomski s dvostrukim prekidačem + mekana obloga |
| Preklopni rukohvat | Da |
| Podesivi rukohvat | Da |
| Prednji rukohvat | Da |
| Kotači | 200/280 mm profilirani kotači s kugličastim ležajevima i mekom oplatom |
| Vibracije i buka | |
| Vrijednost vibracija (na rukama) | < 2,5 m/s² |
| Zajamčena razina buke | 95 dB(A) |
| Izmjerena razina buke | 94,36 dB(A) |
| Dimenzije | |
| Neto težina | 24 kg |
| Bruto težina | 28,65 kg |
| Dimenzije (DxŠxV) | 1370 X 670 X 1230 mm |
| Pakiranje | Uređaj; Sakupljač trave; Baterija; Punjač baterije, odstojnik za izbacivanje |
Jamstvo: pravne osobe – 1 godina, fizičke osobe – 3 godine (2+1)






