Sakupljač trave
Hibridni sakupljač kapaciteta 70 litara s indikatorom napunjenosti na gornjoj strani.
BATERIJSKA KOSILICA STIGA COMBI 43 Q DAE
942,00 €
STIGA COMBI 43 Q DAE, rotaciona kosilica, baterijska, bez pogona, širina kućišta 43 cm, 4 u 1, sakupljanje, malčiranje, stražnje izbacivanje, bočno izbacivanje, za održavanje travnjaka do 550 m²
Kombinacija čvrstoće i robusnosti benzinskog alata s udobnim, ugodnim i tihim radom baterijskih uređaja. Moderna i ekološki prihvatljiva kosilica. Tihi rad i nulta emisija štetnih plinova bez gotovo ikakvih troškova održavanja motora. Kosilice serije STIGA 500 imaju inovativno sinkronizirano napajanje koje koristi dvije Lithium-ion baterije u isto vrijeme što rezultira dužim radnim sesijama i produljenim životnim vijekom baterije. Svestrana kosilica može se koristiti za košnju s bočnim i stražnjim načinom izbacivanja, sakupljanjem ili malčiranjem, gdje fino usitnjava pokošenu travu i nanosi je na tlo kao snažno prirodno gnojivo. Sklopiva, meko obložena ručka olakšava rad, a funkcije prikazane na preglednom digitalnom 1,54 incha OLED zaslonu možete jednostavno pratiti. Po jedna baterija od 2Ah i 4Ah i punjač uključeni su u cijenu stroja i mogu se koristiti u svim proizvodima STIGA serije 500.
Napomena: po jedna baterija od 4 Ah i 2 Ah i punjač uključeni u cijenu.
| Model | STIGA COMBI 43 Q DAE |
| Br. Artikla | 2L0431808/ST1 |
| Tehničke karakteristike | |
| Baterija | Dvije Litij-ion akumulatorske baterije međusobno sihronizirane |
| Napon akumulatorske baterije | 48 V |
| Kapacitet akumulatorskih baterijea | 4 Ah i 2 Ah |
| Vrijeme punjenja | 180 min (standardni punjač) |
| Vrijeme punjenja | 90 min (brzi punjač) |
| Snaga motora | 1500 W |
| Rezni sustav | |
| Sistem kućišta | 4-u-1 (sakupljanje, malčiranje te stražnje i bočno izbacivanje) |
| Materijal reznog kućišta | Galvanizirani čelik |
| Širina kućišta | 43 cm |
| Način podešavanje visine košnje | Centralno |
| Broj pozicija visine košnje | 6 Pozicija |
| Raspon visine košnje | 22-65 mm |
| Površina za košnju | 550 m² |
| Sustav pogona | Bez pogona |
| Oprema | |
| Preklopni rukohvat | Da |
| Kotači | 200/200 mm profilirani kotači |
| Sakupljač | |
| Materijal | Hybrid (plastika – tekstil) |
| Zapremnina | 60,00 L |
| Dimenzije | |
| Neto težina | 24 kg |
Motor pogonjen baterijama
Kosilicu pokreće dvostruka baterija koja jamči dovoljnu snagu, bez emisija, ograničenu razinu buke i vibracija i minimalno održavanje.
Bočno izbacivanje
Kosilica se može koristiti u načinu bočnog izbacivanja s uključenim usmjerivačem.

