MOTORNA ROTACIONA KOSILICA STIGA COMBI 753 S
595,00 €
STIGA COMBI 753 S, rotaciona kosilica, motorna, samohodna, stražnji pogon, Fulcrum ručka, širina kućišta 53 cm, STIGA ST 170 OHV, 166 cm³, 2.6 kW/2900 o/min, 4 u 1 sistem košnje, sakupljanje, malčiranje, stražnje izbacivanje, bočno izbacivanje, za košnju površina do 1800 m².
Jednostavno i lako kosi i s travnjaka uklanja pokošenu travu i lišće, prihranjuje i uljepšava travnjak Multiclip (malčiranje) sistemom ili ako je trava viša, jednostavno je izbacuje bočno ili iza sebe.
Iznimno veliki pogonski kotači čine košnju ugodnijom na neravnim terenima.
Jedinstven STIGA Fulcrum koncept ručke – lako se sastavlja i sklapa, lako se rukuje i manevrira i konačno, lako se sprema. Podesiva visina, kut i nagib – jedna ručka koja odgovara baš svakom korisniku.
Prostrani hibridni sakupljač trave s indikatorom napunjenosti svojim tekstilnim dijelom optimizira protok zraka, čime se postiže bolje punjenje, a ergonomska ručka sakupljača omogućuje jednostavno pražnjenje. Za košnju površina do 1800 m².
| Model | STIGA Combi 753 S |
| Br. Artikla | 2L0536848/ST2 |
| Razina namjene | Experience |
| Serija | Series 7 |
| Tehničke karakteristike | |
| Vrsta motora | benzinski |
| Snaga | 2,6 kW |
| Model motora | ST 170 OHV Autochoke |
| Zapremina | 166 cm³ |
| Brzina vrtnje motora | 2900 o/min |
| Pokretanje | ručni starter |
| Zapremina spremnika goriva | 1,00 l |
| Rezni sustav | |
| Sistem kućišta | 4-u-1 (sakupljanje, malčiranje te stražnje i bočno izbacivanje) |
| Materijal reznog kućišta | Pocinčani čelik |
| Širina kućišta | 53 cm |
| Način podešavanje visine košnje | središnje |
| Broj pozicija visine košnje | 6 pozicije |
| Raspon visine košnje | 22-80 mm |
| Površina za košnju | 1800 m² |
| Sustav pogona | Stražnji pogon |
| Oprema | |
| Zapremina sakupljača | 60 l |
| Materijal sakupljača | Hybrid (plastika + tekstil) |
| Tip rukohvata | Fulcrum s mekom oblogom – bočno podesiv |
| Prednji rukohvat | Da |
| Preklopni rukohvat | Da |
| Kotači (prednji/stražnji) | 200/280 mm profilirani kotači na kugličnim ležajevima s mekim gaznim slojem |
| Vibracije i razina buke | |
| Vibracije na rukama (m/s²) | 5,9 |
| Izmjerena razina buke dB(A) | 98 |
| Zajamčena razina buke (LwA) – dB(A) | 98 |
| Dimenzije | |
| Težina proizvoda | 35 kg |
| Dimenzije proizvoda (d x š x v) | 1595 mm x 565 mm x 1225 mm |
Jamstvo: pravne osobe – 1 godina, fizičke osobe – 3 godine (2+1)









