MOTORNA ROTACIONA KOSILICA STIGA COMBI 955 V
770,00 €
STIGA COMBI 955 V, rotaciona kosilica, motorna, samohodna, stražnji pogon, variomat, širina kućišta 55 cm, STIGA motor ST200 OHV Autochoke, 196 cm³, 4 u 1 sistem košnje, sakupljanje, malčiranje, stražnje izbacivanje, bočno izbacivanje, za košnju površina do 2000 m².
Snažna i svestrana kosilica STIGA Combi 955 V ima sakupljač trave od 70 litara s indikatorom napunjenosti i širinom košnje od 53 cm, što je čini idealnom za upravljanje velikim travnjacima do 2000 m². Učinkovit 4-u-1 sustav košnje kosilice čini je idealnom za skupljanje pokošene trave, kao i za rad u režimima stražnjeg izbacivanja, bočnog izbacivanja ili malčiranja: uvijek možete odabrati kako želite kositi, ovisno o potrebama vašeg travnjaka. Podešavanje visine rezanja je centralizirano i može se postaviti na 5 položaja, u rasponu od 25 do 80 mm, pomoću ergonomske ručke. Srce ovog stroja je visokokvalitetan, snažan STIGA motor od 196 ccm, koji ima OHV tehnologiju koja štedi gorivo i smanjuje emisiju. Brzinom se može upravljati s upravljača, što znači da možete odabrati koliko brzo želite kositi.
Ergonomska ručka čini košenje udobnom, a točke za brzo otpuštanje čine kosilicu jednostavnom za korištenje i pohranu. Uključeni su bočni deflektor i čep za malčiranje.
| Model | STIGA Combi 955V |
| Br. Artikla | 294557848/ST2 |
| Razina namjene | Expert |
| Tehničke karakteristike | |
| Vrsta motora | benzinski |
| Snaga | 3,2 kW |
| Model motora | Stiga ST200 OHV Autochoke |
| Zapremina | 196 cm³ |
| Brzina vrtnje motora | 2900 o/min |
| Pokretanje | ručni starter |
| Zapremina spremnika goriva | 1,00 l |
| Rezni sustav | |
| Sistem kućišta | 4-u-1 (sakupljanje, malčiranje te stražnje i bočno izbacivanje) |
| Materijal reznog kućišta | pocinčani čelik |
| Širina kućišta | 53 cm |
| Način podešavanje visine košnje | središnje |
| Broj pozicija visine košnje | 5 pozicije |
| Raspon visine košnje | 25-80 mm |
| Površina za košnju | 2000 m² |
| Sustav pogona | Stražnji pogon s variomatom |
| Oprema | |
| Zapremina sakupljača | 70 l |
| Materijal sakupljača | Hybrid (plastika + tekstil) |
| Tip rukohvata | Fulcrum s mekom oblogom – bočno podesiv |
| Prednji rukohvat | Da |
| Preklopni rukohvat | Da |
| Kotači (prednji/stražnji) | 200/280 mm profilirani kotači na kugličnim ležajevima s mekim gaznim slojem |
| Vibracije i razina buke | |
| Vibracije na rukama (m/s²) | 7,5 |
| Izmjerena razina buke dB(A) | 98 |
| Zajamčena razina buke (LwA) – dB(A) | 98 |
| Dimenzije | |
| Težina proizvoda | 38 kg |
| Dimenzije proizvoda (d x š x v) | 1620 mm x 730 mm x 1260 mm |
Jamstvo: pravne osobe – 1 godina, fizičke osobe – 3 godine (2+1)













